Tekil mesaj gösterimi
Alt 29 Mayıs 2023, 22:40   #3
Asi Ruh
Diamond Üye
Yanıt: İlham Verici Girişimcilik Sözleri

21. “Kendi saatlerime karar verebilirim ve en iyi takımı oluşturmak için her yerden şaşırtıcı insanları işe alabilirim. Yaratıcılığımı ve işimin şekillenip büyüdüğünü görebiliyorum. Bundan daha heyecan verici ne olabilir?” – Carina Tannenberg, Bedof Nails’in sahibi

22. “Kendi işime sahip olmakla ilgili en çok sevdiğim şey, hayatımı kendi önceliklerime göre düzenleme yeteneği ” – Elene Cafasso, Enerpace’nin kurucusu ve başkanı

23. “Bir sosyal girişimci ve tasarımcı olarak, girişimcilik ve tasarımın toplumsal değişim için bir araç olabileceğine inandığım için bundan ilham alıyorum” – Colleen Clines, Anchal’ın kurucu ortağı ve CEO’su

24. “Çalışacak gibi hissetmiyorum. İş gibi hissetmiyorum çünkü yapmak istediğim şeyi yapıyorum ve bundan zevk alıyorum.” – Darci Upham, CruiseOne’nin sahibi

25. “Girişimciliğin en iyi noktası, fikirlerinizin nelerle sonuçlandığını izlemek ” – Chris Folayan, Mall Of Africa’nın CEO’su

26. “Kendi işime başlamak beni hem kişisel hem de profesyonel olarak büyütüyor. ” – Whitney Carpenter, Billwood’un sahibi

27. “Kontrol nedeniyle girişimci olmayı seviyorum . Kontrolün olumsuz bir çağrışımı var ama benim için güzel ve güçlü bir şey.” – Felena Hanson, Hera Hub’un kurucusu

28. “Bir girişimci olarak, bulunduğunuz topluma ve dünyaya katkı sağlıyorsunuz.” – Mike Oeth, OnSIP’in CEO’su

29. “Girişimci olmak için en büyük neden? Tutku, açlık, korku, heyecan gibi duyuların seni daha fazla canlı hissetirmesi. ” – David Yang , Fullstack Akademisi’nin kurucu ortağı

30. “Girişimci olmanın en iyi yanı, tam olarak ne koyduysanız onu almanızdır . Ne ​​kadar çok çalışırsanız, ödül de o kadar büyük olur.” – Elizabeth Henson, Elizabeth Henson Photos’un sahibi

Alıntı ile Yanıt