Tekil mesaj gösterimi
Alt 29 Mayıs 2023, 22:41   #4
Asi Ruh
Diamond Üye
Yanıt: İlham Verici Girişimcilik Sözleri

31. “Girişimci olmaktan en çok zevk aldığım şey , çok çeşitli şirketler ve kişilerle etkileşime girme ve onlardan bilgi edinme yeteneği .” – Linda Pophal , Stratejik İletişim’in sahibi

32. “İşin sonunda bana bağlı olarak geçimlerini sürdüren insanların varlığı beni daha fazla çalışmaya ve büyümeye itiyor. ” – Priyanka Murthy, Arya Esha’nın baş tasarımcısı ve CEO’su

33. “Bir çalışan olarak, bir tarifte bir bileşensiniz. Ancak bir girişimci olarak kendi menünüzü tasarlama özgürlüğüne sahipsiniz . ” – Karen Swim, Wordsforhirellc’in sahibi

34. “Bana göre, girişimci olmanın en iyi yanlarından biri, dünyanın geleceğini şekillendirmeye olan katkınız. Yaptığınız şey ne olursa olsun, başkalarının hayatında derin etkisi olabiliyor.” – Tim Segraves , Revaluate’nin kurucu ortağı

35. “Girişimciliği seviyorum Çalışan olarak yaratıcılığınız sınırlıyken, girişimci olarak hayal dünyanızı şekillendirebiliyorsunuz.” – Matt Becker, Money Add Money’in kurucusu

36. “Girişimci olmanın en iyi yanı, çok sayıda yetenekli girişimci, değiştirici ve tutkulu insanla tanışmaktır.” – Dana Rivera, Dana Rivera Films’in sahibi

37. “Girişimci olmanın en iyi yanı , benzer düşünen kişilerle çalışabilmek.” – Tiffany Mason, Mason Koçluk ve Danışmanlık kurucusu ve CEO’su

38. “Tüm işi etkileyen kararları öğrenmeye ve düşünmeye ve karar vermeye ihtiyacım vardı, bu yüzden sürekli yeni şeyler öğrenmeye ve denemeye çalışıyorum” – David McKeegan , Greenback Expat Vergi Hizmetleri’nin kurucu ortağı

39. “Girişimci olmak harika çünkü büyük bir şirketin gereksiz kuralları, kısıtlamaları ve bürokrasisi ile uğraşmak zorunda kalmıyorum. Sadece sevdiğim bir şirket kurmaya çalışıyorum.” – Ryan Farley, LawnStarter’in kurucu ortağı

40. “Girişimci olmakla ilgili en çok sevdiğim şey, müşterilerden aldığım geribildirimler” – Adi Bittan, OwnerListens’in kurucusu

Alıntı ile Yanıt