Tekil mesaj gösterimi
Alt 22 Temmuz 2023, 00:24   #8
Regex
“En büyük servet, itibardır.”
Yanıt: Serçe Dizisi

MaVi kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Yapimci sen olursan o zaman bizede bir rol verirsin artik (Bak ilk yazan benim,en iyi rolu ben hakediyorum)

Kaybolan Yıllar'ı izlemiş miydin Damla? Gerçekten mükemmel bir diziydi. Yukarıda hafiften senaryodaki esinlenmeleri ve saçmalıkları belirttim, bunlar giderilse ve daha sansasyonel oyuncular başrolde olsa cidden patlardı. En az KV kadar, Ezel kadar efsane olurdu. Çünkü ana hikaye gerçekten çok iyi ama senaryo sürekli değiştirildiği için bazı yerlerinde saçmaladı. Çok daha iyi işlenebilirdi konu ve sonuca bağlarken de acele etti. Bence alel acele bitirilmesinin nedeni de reyting yetersizliğiydi. Mafyatik baron karakterlerin replikleri çok özensiz yazılmıştı mesela. Kurtlar Vadisi ekibi bu konuda Deli Yürek'ten itibaren harika iş çıkardılar. Bu dizide de o mevzular daha derin işlenebilirdi. Sonuçta hem Esmer hem de Ali derin devlet için çalışıyordu. Ancak onlar hep yüzeysel geçildi. Bir ara VAT (Vatansever Adalet Timi) kuruldu, yine bir ara Esmer siyasete girip aday falan oldu bunlar hep yüzeysel geçildi. Bunların metinleri çok daha profesyonel yazılıp, günümüz siyasetine göndermeler yapılmalıydı.

Alıntı ile Yanıt