Tekil mesaj gösterimi
Alt 22 Kasım 2023, 20:19   #137
Regex
“En büyük servet, itibardır.”
Yanıt: Şikayetleriniz

Ne münasebet kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Ne alakası var? Bu tip şikayetlerimi konu içerisinde yapıyor ve yönetimi alakadar eden konularda da ciddiyetsiz mesajlar atmamaya özen gösteriyorum. Ha neden direkt yazmadınız diyorsanız bu yazmayacağım manasına gelmiyor. Unutmuş olabilirim ve sonra düzenleyebilirim mesajımı hım? İyi günler.

Çok haklısınız. Gerçekten de bulunduğumuz konu başlığı, var olan şikayetleri bildirmeniz gereken alandır. Buna karşın siz bunun gayet bilincinde olmanıza rağmen; "Ay benim birkaç şikayetim var açıkçası." şeklinde boş mesaj gönderdiğiniz halde ben sizi tolere edip, kırmamak için, tanıdığım için, bu tarz sempatik yaklaşımlarınızı bildiğim için amacı dışında bu konuyu ciddiyetsizce kullanmanızı alttan alıp buna uygun mizahi yanıt verdiğim için hatalıyım. Doğrudan; "Herhangi bir şikayetiniz varsa lütfen o zaman konuya mesaj gönderin." açıklamasıyla silmem gerekirdi, hatalı işlem yaptığım için hem sizden hem de diğer üye ve yönetici arkadaşlardan özür diliyorum. Şu andan itibaren tam olarak size, sizin istediğiniz gibi yaklaşacağımdan şüpheniz olmasın. Ciddiyetsiz veya polemik sürdürecek bir alıntı yapmamanızı, aksi halde mesajınızı sileceğimi önemle belirtir; varsa bir şikayetiniz, salt bunu belirtmek amacıyla bu alanı kullanabileceğinizi hatırlatarak iyi forumlar dilerim.

Alıntı ile Yanıt