Tekil mesaj gösterimi
Alt 14 Ekim 2024, 08:48   #1
Astrea
Üyelerimize Sorduk; Size Etki Eden Şarkı Nedir?

Üyelerimize Sorduk; Size Etki Eden Şarkı Nedir?
Www.TrendForum.Net

Merhabalar
yeni bir konsept ile karşındayız amaç sadece eğlence.
katılma zorunluluğu vs yoktur

Sorumuzz şu;
Hani hayatımızı değiştiren filmler gibi hayatımıza etki eden şarkılar da olur.
Size etki eden asla dinlemekten usanmam dediğiniz şarkı nedir?

@Klaus
Söylemem.

@Yazyagmuru
Michael Jackson Smile

@CaNeRR
Tabiki Gökhan Güney - Melek Yüzlümm

@Boşluk

@DELibaL
[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir. ]

@Roronoa Zoro
Adımız Miskindir Bizim. Her çaldığında beni farklı bir yere götürüyor. Sözlerinde hep bir sakinlik, bir dinginlik var. Koşuşturmanın ortasında sanki durup bir nefes aldırıyor bana. O "miskinlik" hali, hayatın her şeyini biraz boş verip sadece anı yaşaman gerektiğini hatırlatıyor gibi. MFÖ’nün bu şarkısında hep bir huzur buluyorum, belki de bu yüzden dinlemekten asla bıkmam. Kafam dolu olduğunda, biraz uzaklaşmak istediğimde açarım, her defasında ruhuma iyi gelir.

@Alistair
Merhaba. Böyle birden çok şarkım var ama içinde en can alıcı olan şu;
Nedenini bilmiyorum.

@KaraBiber
Ömrümde 1 şarkı dinleme hakkım olsa bu olurdu. Böyle nostaljik yapısı olduğundan mı seviyorum, yoksa umut dolu olduğu için mi bilmiyorum. Hayat gibi olumsuzluklardan sonra hala umut olduğunu hatırlattığı için de olabilir. Bence çok güzel bir şarkı

@Beatrice

@KinGStaR
Burak Bulut&Ebru Yaşar Kehribar

@Efrasiyab
Çelik'ten Hercai hep başkaydı benim için. Nedense bu şarkıyı çok seviyorum. Sözleri ve müziği ile harika bir parça.

@Astrea
Benim için Zerrin Özen O Yaz şarkısıdır. Bana En mutlu olduğum zamaları.çocukluğumu dibine kadar yaşadağım yazlık zamanlarına götürür.
Bu şarkının sözlerini hepsini cidden hepsini yaşadık. aşık olduk. Dostlarımızla farkına varamadan son oyunlarımızı oynayıp Elveda dedik.

İmzalardaki bağlantıları veya görselleri görüntülemek için gönderi sayınızın 10 veya daha fazla olması gerekir.

Sağ yanımda davam, sol yanım da rap var...

Alıntı ile Yanıt