Tekil mesaj gösterimi
Alt 10 Ekim 2022, 00:09   #200
Er Şaban
Charismax
Yanıt: Şu An Ne Düşünüyorsunuz?

Erşan Kuneri kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Benden oğlunun davası ile ilgili fikir sormak için numaramı alıp, alakasız saatlerde rahatsız ettiği için tersleyip attığım ama sağda solda "biz gecenin üçünde dördünde Regex ile görüntülü konuşuyok" diye oturma organından sallayıp üzerimden prim yapmaya çalışan ablamıza da hazır yeri gelmişken selam olsun. 3 yıldır görüntülü konuşamadığımız için çok bedbahtım... Bir ara konuşalım ama görüntülü. Sesli olmaz.

Onun arandığı mevzu gece yarısı 2'den sonra başlıyor onu geç bende sürpriz isimler var
Yaşanmışı %100'dür toplu mesajların haricinde dönen özel konuşmalar.. Kendisini 17 18 yaşında lanse ettirip benim ona abilik yaptığım süre zarfı 6 ay'dan fazla belkide 1 yıla yakın.. İyimserliğimiz enayi yerine kondu.. 45 yaşında kadına şuan bence 52 falan yaklaştı yaşı orjinal yaşıda yalandır muhtemelen.. O yaşlarda'ki kadına abilik yaptım ben 17 18 yaşında diye ders çalışıyor diye Ah ulan keşke dışarıdan bakan pencereler olsaydınız hepiniz hiç olmazsa uyandığımda derdim bak ben uyandım şahitsiniz ne biliyorduk ne çıktılar diye

Ya bana yazdırtacaklar isim baş harfleri ve son harfleriyle .. sonra ünlenip değerlenecekler.. onlar değersiz kadro ama kıl oldum şuan
Mukasko tukka
Lehzen ahzen
Kabren mahzen

Alıntı ile Yanıt