Tekil mesaj gösterimi
Alt 09 Aralık 2022, 21:16   #2983
Beatrice
Yanıt: İçindeki Cümleyi Söyle

Erşan Kuneri kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Tanıdıklar çok diyorsun. Yalnız sağlığına dikkat etmemenin TCK'da bir suç olarak karşılığı yok. Ha inanmıyorsan @ihaveanidea'ya sorabilirsin? Anca ambulans ekiplerini gönderebilirsin. Onlar da öyle ters kelepçe olayına falan giremez ^^

Onlar suç işledin diye değil kendine bunu yapmaman içindi
Feeds kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
vBulletinde senin krallığın var diye taht çekmedim altıma Sorun yok sen ölde nasıl olursa olsun ben yardım ederim

Abi sen şaka maka antibiyotik kullanırken içilmeyeceğini bilmiyor'musun? Harbi dikkat et bişi mişi olursa allah korusun lan.. Bu mesajını efsaneleştiririm ama ölmeden önce yazmıştı kardeşimiz onu saygıyla anıyoruz diye.. Söz bak her senen geldiğinde anacam

Dikkat et küfürlü yazacaktımda burda olmadı.. Gerçi bişi olmuyor aspirin kıran delileri biliyorum'da antibiyotik kullananın içmemesi gerektiği yönünde çok şey duymuştum..

Benim bi arkadaşım düğün gecesi antibiyotik içmiş üzerine alkol unutmuş tabi düğün etkisiyle falan sonrasında bir ay hastane süreci yaşadı

Alıntı ile Yanıt